001Jmenuju se Vladimír Kučera a pocházím z Prahy.  Poprvé jsem slyšel o rolfingu od blízkých přátel, kteří jím prošli a měli s ním svoji osobní zkušenost. Vyprávěli mi o tom, jak v jejich těle tato metoda nastolila změny, které jim pomohly s jejich obtížemi, s kterými si nikdo jiný poradit neuměl. Řekl jsem si, že pokud je to opravdu tak (pokud má opravdu takový potenciál pomáhat), jedná se o zajímavou metodu, která stojí za bližší prozkoumání. Po absolvování všech 10 hodin jsem se ve svém těle cítil velmi příjemně a řada fyzických obtíží, které mi znepříjemňovaly život odezněla. A co pro mě bylo velmi důležité, začal jsem své tělo vnímat jinak a více jsem mu rozuměl a chápal. Stal jsem se za něj odpovědnější.

A začalo mě to ohromně bavit. Rozhodl jsem se tedy, že se tuto metodu naučím a absolvoval jsem v Praze výcvik u České asociace strukturální integrace – CASI.

Ačkoliv jsem profesí sociální pracovník a věnoval jsem se tedy lidem dlouho spíše po stránce sociální a psychologické, tak jsem v rolfterapii objevil svoji cestu i svého učitele. A na mnoho věcí jsem se začal dívat jinak. Lidské tělo je ohromně zajímavý systém a rolfterapii nevnímám jenom jako metodu, ale je to pro mě optika toho, jak se na člověka dívat a objevovat vzájemné souvislosti. A v rolfterapii nejde pouze o fyzickou stránku těla, ale i o psychiku, protože  uvolněné a vyvážené tělo vede k uvolněné a vyvážené mysli.

001

telefon   +420 603 143 056

email.jpg     info@rolfterapie.com

adresa  Studio Aloha Jóga, Jugoslávských partyzánů 26, Praha 6 – Dejvice (vchod za rohem z nám. Interbrigády).  Zvoňte na Rolfterapie Kučera

 Jedna rolfterapie trvá cca 1,5 hodiny a stojí 1300-,

STORNO podmínky: V případě zrušení domluveného termínu v lhůtě kratší než je
24 hodin před domluveným termínem, si účtuji storno poplatek v hodnotě domluvené rolfterapie. Děkuji za pochopení.